Меню каталогу
Контакти
Ми в соціальних мережах

Реставрація фото 2.0

Реставрація - це перш за все відновлення оригіналу фотографії з максимально можливим збереженням початкового фотознімку, але з видаленням всіх дефектів, що погіршують якість. Треба пам'ятати - будь-яке пошкодження на обличчях вимагає великих трудовитрат і відповідальності, знань і досвіду.

Професіоналізм реставратора, відмінне володіння інструментами для реставрації фотографій в програмі фотошоп допомагають відновити обличчя близьких людей на фото, здавалося б, назавжди втрачені фрагменти знімку, з'єднувати розриви, видаляти потертості, відвойовуючи у часу первозданний вигляд в найскладніших випадках

Навіть якщо стара фотографія зберігалася дбайливо в альбомі час всеодно візьме своє. Тріщини з'являються від різниці температур, фотопапір починає розсипатися, це неминучі втрати зберігання в домашніх умовах.

Потертості і плями і навіть розрив - це ознаки недостатньої, свого часу, промивки готового відбитка. Не змитий фіксаж зробив свою кислу справу, залишивши жовті плями, зіпсувавши фрагменти із зображенням. Відірваний шматочок висохлого фотопаперу відламався при частому або неакуратному діставанню з фотоальбому.

Фотопортрети, зроблені в минулому столітті, розташовані на стінах втрачають свої властивості, вицвітають від сонячних променів, покриваючись дрібними брижами, тріщинами, риси обличчя розмиваються, покриваються плямами, а фотопапір стає занадто крихким. Для виконання реставрації потрібно акуратно діставати з під скла портрет, але фотопапір легко рветься і обсипається, втрачаючи фрагменти і сюжети. Все це може засмучувати, але на привеликий жаль, зберегти без втрат в домашніх умовах фотопортрет фотозйомки 19 - 20 століття практично неможливо.

Попадання світла на фотопапір згубне для зображення. Рекомендуємо своєчасно відреставрувати фотопортрет. Сучасні технології дозволяють після реставрації фото зберігати у відмінному стані, роблячи Ваш будинок затишним і теплим.

Тому радимо, бажаючим зберегти сімейний архів фотокарток, якомога раніше виконати реставрацію фото, повернувши їм первозданний вигляд. Відновивши в електронному вигляді кадри, Ви збережете справжній сімейний архів, який буде чудово виглядати через багато століть.

Оцифровану фотографію після реставрації можна відправляти своїм родичам через інтернет, виставляти в соцмережах. При бажанні можливо роздрукувати в потрібному Вам форматі на фотопапері, холсті та розмістити красиву картину в будинку.

Замовити реставрацію фотографій Ви завжди можете у нас на сайті або завітавши до нашого центру.

Читайте більше статей за цією та іншими темами у розділлі "Статті".

08 грудня 2019
© 2019 - 2023 Копі-А - якість як традиція! Поскаржитися на зміст
Створення сайту своїми руками
Сайт створений на платформі UA MarketUA Market