Меню каталогу
Контакти
Ми в соціальних мережах

Реставрація фото

Реставрація фото необхідна, коли зображення на фотопапері, розірвано через необережність, дитина олівцем або авторучкою доповнює на свій погляд деталями сюжет фотокартки. Але основні втрати знімку завдає час, залишаючи на картках пил, потертість, тріщини, заломи і фіксажні плями різних відтінків. Зображення на фотопапері, навіть якщо вони дбайливо зберігаються в фотоальбомах, в чорних пакетах, в домашніх умовах не кращий носій для довголітнього збереження якісного фотодруку. Переглядаючи знімки, Ви помічаєте, пропадає не тільки глянець, але і стираються риси осіб близьких людей, зображення покривається плямами, тріщинами, стає ламкою. Змінити ситуацію можна, зберегти фотокартку від розпаду і повернути їй колишній вигляд, потрібно зробити реставрацію фото, і перевести її копію в електронний цифровий формат, зберігаючи її на диску, флешці, комп'ютері багато сотень років без шкоди для якості зображення.

Надрукований кадр сьогодні на сучасному принтері або виконувався за допомогою фотопапері і хімікатів фотографом в минулому столітті зображення фотографії від часу втрачає яскравість, контрастність, тьмяніють і бліднуть, кольорові кадри, з'являється зернистість, фотопапір стає старою, легко рветься. Зображення на фотографії втрачає не тільки свою привабливість, пропадають фрагменти сюжету, складно дізнатися особи близьких, родичів, друзів.

Професійна реставрація фото допоможе збереженню державних і сімейних архівів. Відновлюючи фотографію, Ви передаєте наступним поколінням наочну розповідь про дорогі моменти життя - нас з Вами, наших батьків і матерів, дідусів і бабусь.

Фотографія зберігає в пам'яті: особи, радісні миті і суворі будні воєнних років. Історія родини в вдалих випадках збережена в знімках радянських років, на них ми бачимо, життя наші предків, дізнаємося в особах прадідів і прабабусь риси своїх дітей. Як не залишити ці милі серцю особи для пам'яті.

Захоплює дух, коли бачиш на старому відновленому фото риси обличчя прадіда на 100% схожого на сина. Згадуєш рідні місця, де народилися батьки, пройшла юність, бігали босоніж. Одяг, побут, умови життя з нашого минулого, можуть зберегти старі паперові фотокартки. Їм потрібно допомогти, зробивши реставрацію, отримуючи в первозданному вигляді відтворене зображення в електронному форматі. Ви в будь-який момент можете роздрукувати оброблений кадр на фотопапір будь-якого розміру, а електронний варіант збереже фотографію на століття. Вірно сказано: «Зупинись, мить, ти прекрасна»!

У центрі "Копі-А" професійно, з відповідальністю ставляться до реставрації фото. Дбайливо відновлюють фотознімки з сюжетами з далекого минулого, акуратно повертаючи первинний вигляд епізодів життя на фотографіях для майбутніх поколінь.

На фотокадрах не рідко залишають сліди: час, частий перегляд знімків, необережне поводження зі старою фотографією на папері, з роками вона стає крихкою, як наслідок - губляться фрагменти з епізодами. Від часу зображення вицвітає, з'являються фіксажні плями, сліди обробки хімікатами, тріщини, заломи. Виконана професійна реставрація знімка, видалення слідів фіксажу, плям, вкраплень. Після відновлення зображень на двох знімках, замовник попросив зробити зображення кольорове, описавши побажаннях виготовити картину.

Замовити реставрацію фотографій Ви завжди можете у нас на сайті або завітавши до нашого центру.

Читайте більше статей за цією та іншими темами у розділлі "Статті".

07 грудня 2019
© 2019 - 2023 Копі-А - якість як традиція! Поскаржитися на зміст
Створення сайту своїми руками
Сайт створений на платформі UA MarketUA Market