Меню каталогу
Контакти
Ми в соціальних мережах

Оцифровка 7.0

Цифрові формати відеозапису

Устаткування цифрових форматів відеозапису дозволяє отримувати матеріали високої якості і має стабільність функціонування, великою надійністю та ефективністю. Ще одна важлива перевага цифрового відеозапису - це можливість багаторазового перезапису без втрати якості зображення.

DV (miniDV)

DV - це побутовий формат цифрової компонентної відеозапису з обробкою за стандартом 4: 2: 0 (PAL) і 4: 1: 1 (NTSC) на 1/4-дюймову (6.35 мм) стрічку з напиленням металу. Цей формат розроблений консорціумом DV, що об'єднав основних виробників побутової апаратури. Кожен кадр розташовується на 12-ти похилих доріжках шириною 10 мкм. На похилі доріжки записується відео / аудіо дані, субкод, службові дані (ITI - Insert and Track Information). Поздовжніх доріжок немає. Застосовується алгоритм внутрикадрового стиснення, що використовує метод DCT. Коефіцієнт компресії - 5: 1. Забезпечується дозвіл по горизонталі - 500 твл. В DV передбачена спеціальна схема виправлення і маскування помилок. Касети, записані в форматі DV, можуть відтворюватися на деяких моделях апаратів форматів DVCPRO і DVCAM. Для передачі даних в обладнанні цього формату передбачений універсальний послідовний інтерфейс IEEE-1394, що дозволяє переносити цифрові файли безпосередньо на жорсткий диск комп'ютера.

Digital8 (або D8)

З появою цифрових відеокамер формату miniDV виявилося, що відеоаматорів, які прагнуть до підвищення якості зображення, повинні відмовитися від старих, накопичених роками архівів, записаних на касетах Hi8.Компанія Sony пішла назустріч вимогам ринку і випустила проміжний варіант цифрового відеозапису на касетах формату Hi8 (можливо, хоча і не рекомендується використовувати касети Video8). Правда довелося поступитися часом записи (на касеті Hi8 можна записати відео в стандарті D8 на третину менше за часом). Виправдовується це значним поліпшенням якості зображення (воно наближається до мовного) і різними перевагами, такими як цифрові ефекти, цифровий порт за стандартом IEEE 1394 і ін. Так, треба додати, що режим LP в цих камерах не передбачений. Природно, що камера D8 може використовуватися для перегляду старих касет Hi8 і Video8. При цьому, вартість такої камери трохи дешевше ніж камер miniDV.

MicroMV

MicroMV - перший, розроблений фірмою Sony, формат запису для аматорських відеокамер, що використовує стандарт стиснення MPEG2. MPEG є відкритим промисловим стандартом відео- і комп'ютерної індустрії і використовується як новий формат, природний наступник DV, оскільки забезпечує високу якість зображення і звуку, а також відкриває нові можливості дизайну відеокамер, завдяки компактному розміру носія. Розмір нової касети становить 30 відсотків від розміру касети miniDV. Касета оснащена модулем пам'яті. Швидкість передачі даних нового формату становить 12 Мбіт / с, що в два рази нижче, ніж в форматі miniDV.

Замовляйте оцифровку у нас на сайті або завітавши до нашого центру.

Читайте більше статей за цією та іншими темами у розділлі "Статті".

12 листопада 2019
© 2019 - 2023 Копі-А - якість як традиція! Поскаржитися на зміст
Створення сайту своїми руками
Сайт створений на платформі UA MarketUA Market