Меню каталогу
Контакти
Ми в соціальних мережах

Цифровий друк 3.0

Папір для цифрового друку

Для цифрового друку виготовляються спеціальні крейдовані і некрейдовані папери і картони, самоклеючі матеріали (як на основі паперу, так і на основі полімерів), також використовують дизайнерські папери, в тому числі з різними напиленнями, текстурами і іншими ефектами. Папір для цифрового друку повинен відрізнятися високим ступенем гладкості і рівними краями обріза.

Крім паперу, цифрові технології дають можливість друкувати на тканині, полотні, плівці.

Вибір паперу для цифрового друку

Рівень друку багато в чому залежить від наявності паперу високої якості, яка також повинна підходити для певного обладнання. Особливо це стосується цифрового друку.

Особливості паперу для цифрового друку

Цифровий друк забезпечує найбільш швидке отримання оперативних тиражів, а також персоналізацію від першого примірника. Неможливо отримати тираж необхідної якості без урахування всіх тонкощів технології цифрового друку і правильного підбору матеріалів. Дуже важливо знати, що під час друку на обладнанні папір нагрівається. З цієї причини склад паперу, використовуваної для цифрового друку, повинен забезпечувати певну стійкість по відношенню до високих температур.

Папір для цифрового друку повинен володіти рівномірною щільністю, електропровідністю для передачі потрібного зображення, більш гладкою поверхнею, ніж офісний папір, а також виробничої різання, щоб уникнути забруднення обладнання. Папери, порізані самостійно в друкарнях, можуть сприяти більш швидкому зносу обладнання для друку. Ще більшою мірою скорочують термін служби обладнання для цифрового друку застосування замість спеціального паперу звичайної крейдованого. Тільки спеціально підібрані паперу дозволяють отримати відмінний відбиток з першої копії і уповільнити знос друкарського обладнання.

Замовити послуги цифрового друку: "Друк" та "Копія" Ви можете на нашому сайті або завітавши до нашого центру.

Читайте більше статей за цією та іншими темами у розділлі "Статті".

09 листопада 2019
© 2019 - 2022 Копі-А - якість як традиція! Поскаржитися на зміст
Безкоштовне створення сайту
Сайт створений на платформі UA MarketUA Market