Меню каталогу
Контакти
Ми в соціальних мережах

Цифровий друк

Цифровий друк

Термін «цифровий друк» об'єднує технології, що дозволяють відтворювати зображення і текст з електронного файлу, минаючи формні процеси. Існує велика кількість різних пристроїв для цифрового друку, починаючи зі звичайного настільного принтера, закінчуючи промисловими листовими і рулонними друкованими машинами і широкоформатними плоттерами, але всіх їх поєднує одне - відсутність необхідності виводити пластини і можливість виробляти перенесення на запечатуваний матеріал змінних даних.

Цифрова технологія виникла в кінці сімдесятих років XX століття зі створенням першого лазерного принтера. Цифрові друкарські машини відрізняються від принтерів форматом запечатується і швидкістю друку: до промислових друкарських машин відносять пристрої, здатні виводити від 70 стор. / хв.

Технологія цифрового друку

Підготовка до друку в цифровому методі обмежується лише роботою з кольорами, виставленням міток і розташуванням на друкованому аркуші. Зображення експонується безпосередньо в самому пристрої. Можна умовно виділити два найбільш поширених виду пристроїв: машини, засновані на електростатичному (електрофотографічних) принципі і на струменевому.

Електрофотографія являє собою процес передачі зображення, в якому бере участь барабан-фоторецептор. На його поверхню наноситься рівномірний електричний заряд. Потім лазер послаблює заряд в місцях, відповідних майбутньому зображенню (експонування), валики подають тонер (спеціальний барвний порошок), який притягається до прихованого електростатичного зображення. Сильно наелектризовані пробійні ділянки відштовхують тонер. Після цього зображення з барабана-фоторецептора переходить на папір і закріплюється під впливом тепла.

Струменева технологія грунтується на передачі крапель фарби на ділянки зображення через тонкі сопла. Краплі управляються зарядженими електродами, відхилення яких дозволяє змінювати траєкторію крапель або зовсім відправляти їх в уловлювач.

На нашому сайті Ви можете замовити послуги цифрового друку: "Друк" та "Копія" або завітавши до нашого центру.

Читайте більше статей за цією та іншими темами у розділлі "Статті".

04 листопада 2019
© 2019 - 2023 Копі-А - якість як традиція! Поскаржитися на зміст
Створення сайту своїми руками
Сайт створений на платформі UA MarketUA Market